مراکز فروش دانه کینوا بسته ای مرغوب

کینوا شبه غلاتی است که در رنگ های مختلف سفید، سیاه و قرمز در بازار یافت می شود. این نمونه از غلات سرشار از پروتئین و مواد مغذی است که می تواند تمامی مواد مورد نیاز بدن را تامین کند. فروش دانه لوبیا قرمز امسال و چیا به اشکال مختلف بسته بندی و عمده امکان پذیر است. مراکز فروش دانه کینوا بسته ای، این محصول را با بالاترین درجه کیفی و قیمتی کاملا مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. امروزه فروش این محصول به شیوه اینترنتی از لحاظ صرفه جویی در زمان و هزینه گزینه بسیار مناسبی برای مصرف کنندگان میباشد.

مراکز فروش دانه کینوا بسته ای مرغوب

ارزش غذایی انواع دانه کینوا

ارزش غذایی انواع دانه کینوا کینوا نوعی دانه گیاهی است که بافتی نرم با طعم آجیل داشته و حاوی قند بسیار اندکی می باشد. این دانه های گیاهی ترد به اشکال مختلف خام و پخته در تهیه انواع سالاد و سوپ مورد استفاده قرار می گیرد. صد گرم کینوا پخته حاوی 2.8 گرم فیبر است. از این رو مصرف این دانه های جادویی به بهبود عملکرد دستگاه گوارش و سلامت روده ها کمک شایانی می کند.

کینوا انواع مختلفی داشته که همگی از لحاظ ارزش غذایی با همدیگر مشابهند اما میزان آنتی اکسیدان موجود در کینوا قرمز در مقایسه با سفید و سیاه بیشتر است. کینوا همچنین حاوی پروتئین و کربوهیدرات فراوانی است. میزان پروتئین لوبیا قرمز ایرانی از سایر غلات مانند برنج، جو و ذرت بیشتر است. از این رو کینوا را به عنوان یک منبع غنی از پروتئین در نظر می گیرند.

کینوا سرشار از اسید آمینه های لیزین، متیونین و هیستیدین می باشد که این‌اسید آمینه ها، آن را به یک منبع عالی پروتئین گیاهی تبدیل کرده است. قند کینوا مالتوز، گالاکتوز و ریبوز است که حدودا ۴ درصد این شبه غلات را تشکیل می دهد.

سفارش عمده دانه کینوا بسته ای

سفارش عمده دانه کینوا بسته ای متاسفانه امروزه تعداد اندکی از قشر جامعه با دانه های جادویی کینوا آشنا بوده و اکثر افراد به سوی فست فودها و خوراک های کنسروی و آماده روی می آورند. از این رو متخصصین تغذیه، مصرف این نمونه از غلات را به دلیل داشتن ارزش غذایی بالا به افراد اکیدا توصیه می کنند.

سالانه مقادیر عظیمی از این محصول به سایر کشورها صادر می شود‌. صادرات کینوا به کشورهای همسایه مانند ترکیه به شکل بسته بندی و یا عمده و با قیمتی مناسب صورت می گیرد.

سفارش دانه کینوا عمده از طریق سایت های مختلف اینترنتی و به شکل بسته بندی نیز انجام می شود، از این رو مصرف کنندگان می توانند علاوه بر حضور مستقیم در مراکز خرید موجود در سطح شهر، به شیوه غیر حضوری و آنلاین نیز اقدام به خرید این محصول کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما