خرید ارزان کینوا سه رنگ

کینوا سه رنگ از سه نوع گیاه سنگ درست شده است؛ کینوا سه رنگ از نظر تغذیه ای هیچ فرقی با هم ندارند که این در هر سه رنگ تشکیل شده صدق می کند. از ویتامین های مختلفی مثل ویتامین e ویتامین b کلسیم که بسیار مفید می باشد، در انواع این نوع کینوا موجود می باشد. کینوا به رنگ های مختلف سفید و قرمز و سیاه می‌ باشد که انواع سفید بعد از پختن بسیار نرم می شود.

خرید پیاز داغ عدس پلو در این سایت همراه با تخفیف های بسیار زیادی می باشد.

خرید ارزان کینوا سه رنگ

مزایای مصرف انواع کینوا تازه

مزایای مصرف انواع کینوا تازه پاکسازی روده و کمک به جذب و هضم بسیار راحت تر خوراکی ها و کالری بسیار بالا همراه با پروتیین فراوان از اصلی ترین مزایای این محصول می باشد کالری کمک می کند که بدن توان و انرژی لازم برای فعالیت های مختلف روزانه خود را به دست آورد.

کینوا قرمز و سیاه هم برای تزیین غذاهای مختلف استفاده می شود. این نوع عدس سبز کانادایی که به طور مثال می توان در سالاد به عنوان تزیینی از آن استفاده نمود، با سه رنگ می توان ترکیب نمود و بعد از پختن کاملاً می شود آن را جایگزین برنج کرد.

به علاوه ارزش غذایی بالایی دارد؛ چون پروتئین و ریبوفلاوین زیادی دارد. کینوا قرمز نسبت به انواع رنگ‌ های دیگر آن چون بافت سختی دارد، بیشتر پخته می شود و در مدت بیشتری باید پخته شود. پخت آن کمی بیشتر است. بنابراین زمانی که می خواهیم از ترکیب کینوا سه رنگ استفاده کنیم، باید کینوا قرمز را اول پخت کنیم، بعد رنگ های دیگر کینوا را به پخت اضافه نماییم.

مهم ترین ویژگی کینوا رنگی اعلا

مهم ترین ویژگی کینوا رنگی اعلا کینوا یک نمونه از حبوبات کاذب می باشد! دانه های خوراکی کینوا شبیه حبوبات بوده و مانند آن پخته و مصرف می شود. ولی اصلا جزو دسته حبوبات نمی باشد. در عوض تمام مواد معدنی و پروتیینی لازم را دارد. گیاه کینوا طولی به اندازه دو متردارد.

برگ های این گیاه همانند اسفناج پهن می باشد. برگهای تازه این گیاه قابل مصرف بوده و فواید بسیاری برای بدن دارد. گل های گیاه کینوا سفید رنگ و قرمز می باشد، گاهی هم رنگشان مابین سفید و قرمز متفاوت و متغیر است. گیاه کینوا دارای بذر های کوچک در رنگ های متفاوت می باشد.

البته از میان این تنوع فقط سه نوع از گیاه کینوا قابل مصرف می باشد. کینوا قرمز، کینوا سفید، کینوا مشکی. کینوا سفید که با نام کینوا عاجی شناخته شده است، بیشترین مقدار مصرف را دارد. سپس کینوا قرمز، البته کینوا قرمز زمان پخت بیشتری لازم دارد. کینوا سیاه که بسیار مورد توجه سر آشپزان ماهر قرار گرفته است و در انواع سالاد و تزیین غذا مورد استفاده قرار گرفته است.

قیمت عمده کینوا سه رنگ درجه یک

قیمت عمده کینوا سه رنگ درجه یک عرضه کینوا کینوا عمده سه رنگ فله در دسترس همگان می باشد که می توان از دانه ‌های آن از این مراکز به سادگی خریداری کرده و استفاده نمود. می توان از برگ ‌های کینوا به صورت سبزی استفاده کرد. کینوا سه رنگ فله که بسیار برای بدن مفید می باشد بیشتر می توان در غذای کودک که از ویتامین‌ های بسیار تشکیل شده است، استفاده شود.

سه رنگ آن را که به صورت وارداتی می باشد از کشور های دیگری نیز وارد می‌ کنند و در اختیار مشتریان قرار می ‌دهند اما انواع کینوا سه رنگ هم در سراسر ایران تولید می ‌شود؛ اما مثل بقیه کشورهای دیگر نوع سفید کینوا از همه مرغوب تر است.

مشتریان بسیاری در استان های مختلف کشورمان برای این محصول وجود دارد. چون کینوا سه رنگ، از رنگ های زیبایی برخوردار می باشد به خاطر همین در انواع سالاد ها برای تزیین استفاده می شود. چون به سفره ایرانی رنگ و زیبایی خاصی می ‌دهد و کینوا سه رنگ به خاطر خواص بسیار زیادی که دارد، می‌ تواند جایگزین خوبی به جای مواد غذایی دیگر باشد.

فروشگاه کینوا اینترنتی خرید را برای افراد بسیار راحت کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما